Nauczyciele

Ostatnia aktualizacja tej witryny-17-11-18

Strona główna
Historia Zwierzna
Historia szkoły
Nauczyciele
Dokumenty szkoły
Publikacje nauczycieli
Rekrutacja od 3 do 7 lat
Informacje dla nauczycieli
Semestr 1.
Semestr 2.
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Kroniki klasowe
RODO
Formularz kontaktowy

 

 Dyrektor szkoły: mgr Beata Jakubowska

v-ce Dyrektor: mgr Dorota Orzech

Kierownik świetlicy: mgr Marlena Peplau

  • Lp.

    Nazwisko i imię nauczyciela

    Wychowawca - klasy

    Przedmioty

    1.

    mgr Beata Jakubowska   terapia pedagogiczna
    2.

    mgr Bielawa Elżbieta

     

    biologia, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

    3.

    mgr Błasiak Danuta

    II

    ed. wczesnoszkolna, świetlica

    4.

    mgr Chojnowska Martyna

    V a

    j. angielski

    5.

    mgr Cyrson Agnieszka

    V b

    j.polski, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne

    6.

    mgr Ćwiklińska Aneta

    3-4 latki

    wychowanie przedszkolne

    7.

    mgr Firer Zbigniew

    VIII

    historia, przyroda, biologia

    8.

    mgr Fos Joanna

    oddział przedszkolny 5-latki

    wychowanie przedszkolne, świetlica

    9.

    mgr Gadzińska Magdalena

     

    j. niemiecki

    10.

    mgr Anna Piór

    oddział przedszkolny 6-latki

    wychowanie przedszkolne

    11.

    mgr Jagiełłowicz Teresa

    III

    zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna, ed. wczesnoszkolna

    12.

    mgr Jakubowska Beata

     

    zajęcia rewalidacyjne, terapia pedagogiczna

    13.

    mgr Knut Elżbieta

     

    Geografia, chemia świetlica

    14.

    mgr Kostuś Joanna

    IIIa Gimn

    matematyka, zajęcia artystyczne, zespół wyrównawczy z matematyki

    15.

    mgr Krajnik Barbara

    VI

    j.polski, plastyka, zajęcia artystyczne, socjoterapia

    16.

    mgr Krajnik Beata

     

    pedagog, terapia pedagogiczna

    17.

    Ks. mgr Lampkowski Dariusz

     

    religia

    18.

    mgr inż. Nicpoń Barbara

    VII a

    matematyka, wychowanie do życia w rodzinie, zespół wyrównawczy z matematyki

    19.

    mgr Orzech Dorota

     

    j.polski, zespół wyrównawczy z j. polskiego

    20.

    mgr Peplau Marlena

     

    świetlica

    21.

    mgr Piaskowska Krystyna

    III b Gimn

    j. polski, świetlica, doradztwo zawodowe

    22.

    mgr Piekart Ewa

    I

    ed. wczesnoszkolna, informatyka,

    23.

    mgr Piór Anna

    Oddział przedszkolny 6 latki

    wychowanie przedszkolne, świetlica

    24.
    25.

    mgr Skrzypczak Lucyna

     

    muzyka, religia, technika, świetlica

    26.

    mgr Sokół Iwona

     

    logopedia, biblioteka

    27.

    mgr Szalecka Mariola

     VIIb

    wychowanie fizyczne

    28.

    mgr Szulima Robert

    IVb 

    WOS, fizyka, technika, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie

    29.

    mgr Urbańska Ewa

     

    ed. wczesnoszkolna, matematyka

    30.

    Magdalena Jadańska

     IV

    j. angielski

 

 

 

     

Strona główna | Historia Zwierzna | Historia szkoły | Nauczyciele | Dokumenty szkoły | Publikacje nauczycieli | Rekrutacja od 3 do 7 lat | Informacje dla nauczycieli | Semestr 1. | Semestr 2. | Szkoła Wierna Dziedzictwu | Kroniki klasowe | RODO | Formularz kontaktowy

Ostatnia aktualizacja tej witryny: 17-11-18