Nauczyciele

Ostatnia aktualizacja tej witryny-31-05-18

Strona główna
Historia Zwierzna
Historia szkoły
Nauczyciele
Dokumenty szkoły
Rekrutacja od 3 do 7 lat
Semestr 1.
Semestr 2.
Szkoła Wierna Dziedzictwu
Kroniki klasowe
Formularz kontaktowy
RODO

 

 Dyrektor szkoły: mgr Beata Jakubowska

v-ce Dyrektor: mgr Dorota Orzech

Kierownik świetlicy: mgr Marlena Peplau

  • Lp.

    Nazwisko i imię nauczyciela

    Wychowawca - klasy

    Przedmioty

    1

    mgr Bielawa Elżbieta

     

    biologia, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

    2

    mgr Błasiak Danuta

    I

    ed. wczesnoszkolna, świetlica

    3

    mgr Chojnowska Martyna

    IV a

    j. angielski

    4

    mgr Cyrson Agnieszka

    IV b

    j.polski, wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne

    5

    mgr Ćwiklińska Aneta

    VI b

    przyroda, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna

    6

    mgr Firer Zbigniew

    VII

    historia, przyroda, biologia

    7

    mgr Fos Joanna

    oddział przedszkolny 3-4 latki

    wychowanie przedszkolne, świetlica

    8

    mgr Gadzińska Magdalena

     

    j. niemiecki

    9

    mgr Gawińska Mirella

    oddział przedszkolny 6 latki

    wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne

    10

    mgr Jagiełłowicz Teresa

    II

    zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, terapia pedagogiczna, ed. wczesnoszkolna

    11

    mgr Jakubowska Beata

     

    zajęcia rewalidacyjne, terapia pedagogiczna

    12

    mgr Knut Elżbieta

    III b Gimn

    Geografia, chemia świetlica

    13

    mgr Kostuś Joanna

    II a Gimn

    matematyka, zajęcia artystyczne, zespół wyrównawczy z matematyki

    14

    mgr Krajnik Barbara

    V

    j.polski, plastyka, zajęcia artystyczne, socjoterapia

    15

    mgr Krajnik Beata

     

    pedagog, terapia pedagogiczna

    16

    Ks. mgr Lampkowski Dariusz

     

    religia

    17

    mgr inż. Nicpoń Barbara

    VI a

    matematyka, wychowanie do życia w rodzinie, zespół wyrównawczy z matematyki

    18

    mgr Orzech Dorota

    III a Gimn

    j.polski, zespół wyrównawczy z j. polskiego

    19

    mgr Peplau Marlena

     

    świetlica

    20

    mgr Piaskowska Krystyna

    II b Gimn

    j. polski, świetlica, doradztwo zawodowe

    21

    mgr Piekart Ewa

    III a

    ed. wczesnoszkolna, informatyka,

    22

    mgr Piór Anna

    Oddział przedszkolny 5 latki

    wychowanie przedszkolne, świetlica

    23

    mgr Robak Aleksander

     

    religia, świetlica

    24

    mgr Skrzypczak Lucyna

     

    muzyka, religia, technika, świetlica

    25

    mgr Sokół Iwona

     

    logopedia, biblioteka

    26

    mgr Szalecka Mariola

     

    wychowanie fizyczne

    27

    mgr Szulima Robert

     

    WOS, fizyka, technika, informatyka, wychowanie do życia w rodzinie

    28

    mgr Urbańska Ewa

    III b

    ed. wczesnoszkolna, matematyka

    29

    mgr Zbrzeźna Barbara

     

    j. angielski

 

 

 

     

Strona główna | Historia Zwierzna | Historia szkoły | Nauczyciele | Dokumenty szkoły | Rekrutacja od 3 do 7 lat | Semestr 1. | Semestr 2. | Szkoła Wierna Dziedzictwu | Kroniki klasowe | Formularz kontaktowy | RODO

Ostatnia aktualizacja tej witryny: 31-05-18